26.08.2004 :: 20:52
Heja!! To znowu ja =D Najpierw chcem przedstawic kilku moich znajomych, żeby potem było wiadomo o czym pisze i takie tam... No wiecie... ;) Adrian*- koleś z gg, całkiem fajny =D Agata*- 2x wyższa ode mnie ;) Fajna dziewczyna Anitka*- to oczywiście też fajna dziewczyna( z mojej klasy) Basia*- i ona także ;) Chałdi*- fajny gostek ( serio ! ) Damian*- spoko koleś ( z mojej klasy) Damian P.*- (pseudo,,Kudłaty") Nastepny fajny chłopak (chyba znam tylko takich =D) Daniel*- stara znajomość...fajny koleś Dorotka*- super, super, super...babka ( z mojej klasy) Edzio*- I ona też :) Hania*- i ona... ( z mojej klasy) Jagódka*- Fajna laska ;) (z mojej klasy) Jojeczek*- Nie można go ominąć. Extra koleś ( z mojej klasy) Jurek*- Go takze nie mozna ominąć!! Super gostek (z mojej klasy) Kamila*- Członek fanklub'u =D Fajna dziewczyna (z mojej klasy Kanar*- To również stara znajomość... Karolina*- Z mojej klasy, super, extra...itd Michał*-Eh... Najfajniejszy chłopak jakiego znam =**** Kocham cię!!! =*D ( z mojej klasy) Milena*-Fajna babka, równoległa klasa Natalia*- Ona też ( z mojej klasy) Patrycja I ona też... ;) Radek*-tu nic nie trzeba mówić. Fajny fajny fajny...itd (z mojej klasy) Sebastian*- Patrz wyżej ;) Weronika*-Dziewczyna tego po wyżej, również fajna laska To jeszcze nie wszyscy, ale niedługo jeszcze dopisze reszte. Pozdrowionka dla nich wszystkich!!!! Ja juz lece. Palulu. Dobranoc!!! :D papa